Komunikat prasowy VIN-Info Sp. z o. o. w związku z pandemią COVID-19
W związku z trudną sytuacją na rynku motoryzacyjnym wywołaną światową pandemią koronawirusa, serwis autobaza.pl wychodzi naprzeciw problemom kierowców.
2020-03-30, 12:15

Pandemia COVID-19 dotknęła nas wszystkich bez wyjątku. Pomimo trudnej sytuacji i właściwie zamierającego obrotu pojazdów na rynku wtórnym, my nie próżnujemy i udoskonalamy nasze raporty.  

Poszukujemy nowych rozwiązań i opracowujemy innowacje. Wszystko po to, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i odnaleźć się w nowej rzeczywistości opanowanej przez koronawirusa. 

Efektami naszej pracy z pewnością podzielimy się w naszych kanałach informacyjnych.

#zostanwdomu

Wszystkich bez wyjątku zachęcamy do pozostania w domach. Również tych, którym wybuch epidemii koronawirusa popsuł plany zakupu pojazdu. 

Pamiętajcie, że absolutnie należy powstrzymać się w obecnej sytuacji od osobistych oględzin pojazdów! 

Wiele informacji o pojeździe można potwierdzić bez osobistego kontaktu - chociażby weryfikując informacje zamieszczone przez sprzedawcę z tymi znajdującymi się w naszym raporcie. 

Przypominamy, że do sprawdzenia danych dot. pojazdu wystarczy wpisanie jedynie nr VIN na naszej stronie www.autobaza.pl . Żadne inne dane nie są wymagane.

autobaza.pl to #produktpolski 

Od prawie 20 lat służymy pomocą naszym rodzimym kierowcom przy wyborze bezpiecznego pojazdu. Starania firmy i zaangażowanie w dostarczanie rzetelnych danych sprawiło, iż jesteśmy rozpoznawalni i cieszymy się zaufaniem użytkowników.

Pamiętajmy, że w tych trudnych dla branży chwilach szczególnie ważny jest świadomy wybór polskich produktów i usług. Do takich bez wątpienia należy raport historii pojazdu, który możecie kupić na autobaza.pl. Wspierajmy się zatem i okażmy wzajemną solidarność.

KONTAKT / AUTOR
Agnieszka Celejowska
Specjalista ds. PR & Content Marketingu
Autoiso Sp. z o.o.
600 803 793
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy